Zpět do obchodu

Registrace

Dřevěné pisoáry

Psí kluci denně vymezují své teritorium pomocí své moči. Není to jen o jejich vyprázdnění, jde o označení celého teritoria a to opakovaně. Toto chování má za následek úhyn keřů, květin, poškození dřevěných plotů a dětských pískovišť apod.

Psí pisoár je prvek, který se psům líbí tvarově a díky svému systému uchování pachu tedy i pachově. Láká psa k přeznačování močí každý den, znovu a znovu...

Psi svůj pisoár obvykle upřednostňují před jiným prvkem. Tím se směruje jejich psí močení na jedno, předem určené místo a ochrání se místa, kde nechceme, aby pes standardně močil. Je jasné, že úplně samo to nejde, každý pes je jiný. Některému psu stačí umístit psí pisoár do rohů zahrad a on si sám oběhne svoje teritorium, občurá ho a je spokojený. Jiný potřebuje, aby ostatní prvky zahrady, které používal, pro něj přestaly být pachově zajímavé. A zde přichází na řadu chemie. Existují odpuzovače, ať již na betonové prvky nebo na zeleň, které po aplikaci přeruší vytvořenou pachovou stopu a psa od dalšího občurávání odrazují. Je ideální při umístění psích pisoárů do zahrady ošetřit místa, kde pes chodil standardně močit. A za správné močení by samozřejmě měla přijít i pochvala, třeba ve formě pamlsku, aby si pes správný návyk zafixoval. Dřevěný psí pisoár má odolný trn, který lze snadno zasunout do travnatého podloží a proto je možné ho po zahradě přesunovat a tím ho psovi zatraktivnit. 

basic set
Původně: 886 Kč  (–10 %)
800 Kč
Detail
Kód: DP2001901
DOG pee dreveny hladky povrch s trnem
 
696 Kč
Detail
Kód: DP2001101
DOG pee dreveny svisle drazkovani s trnem
 
696 Kč
Detail
Kód: DP2001102
DOG pee dreveny sroubovite drazkovani s trnem
 
696 Kč
Detail
Kód: DP2001103
DOG pee dreveny svisla sroubovice s trnem
 
696 Kč
Detail
Kód: DP2005102
DOG pee dreveny sroubovite drazkovani s trnem 50cm
 
756 Kč
Detail
Kód: DP2001202
DOG pee dreveny hranol
 
1 815 Kč
Detail
Kód: DP2001301
pisoar Kód: DP2001201
8 položek celkem
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení