Zpět do obchodu

Registrace

Psí pisoár design 4

Exkluzivní dřevěný psí pisoár je vhodný pro větší plemena psů, která mají větší objem moči. Psí pisoár je více „prořízlý” a tak dochází ke snadnějšímu vymývání moči deštěm ze záchytné nádržky. 

860 Kč

Psí pisoár design 4

Kód: DP2005102

Exkluzivní dřevěný psí pisoár je vhodný pro větší plemena psů, která mají větší objem moči. Psí pisoár je více „prořízlý” a tak dochází ke snadnějšímu vymývání moči deštěm ze záchytné nádržky. 

Psí pisoár je dodáván s pozinkovaným trnem, který je díky ostrému trnu ideální pro umístění na trávu či měkké podloží. Tento typ se dá snadno přemísťovat po zahradě jednoduchým vytažením a zasunutím na jiném místě. Psům tak můžete pisoár zatraktivnit přesouváním na různá místa.

NÁVOD NA INSTALACI

Po vybalení si zkontrolujte celistvost dodávky. Jelikož se jedná o ruční výrobu, mohou nastat drobné výrobní odchylky a barevné odlišnosti, které nejsou důvodem k reklamaci výrobku. Viditelně poškozený výrobek ihned reklamujte. Aby byla zachována pachová stopa, není možná úprava povrchu dřeva lakováním či napuštěním impregnační látkou. Vzhledem k tomu, že výrobek je určen pro venkovní využití, dochází u něj k přirozenému stárnutí dřevěného povrchu (zašednutí dřeva), což není důvod k reklamaci.

• Psí pisoár dřevěný s trnem

Psí pisoár má již umístěné horní víčko, zkontrolujte jeho pozici. Na obrácenou část pisoáru namontujte trn, který k tělu zakotvíte aretačním šroubem pro pevné spojení. Následně psí pisoár umístěte na Vámi vybrané místo zatlačením do zelené plochy a to pouze vlastní silou! Maximální hloubka zabodnutí je po aretační šroub pisoáru. Na zabodnutí nepoužívejte žádné další pomůcky jako je kladivo apod., mohlo by dojít k rozbití psího pisoáru nevhodnou montáží. 

Obsah balení:

• 1 ks psí pisoár dřevěný s průchozí šroubovicí o délce 40 cm a průměru 5 cm,
• 1 ks horní víčko (označení našeho výrobku),
• 1 ks pozinkovaný trn – slouží k uchycení na potřebné místo,
• 1 ks aretační šroubek (k uchycení těla).

DOPORUČENÍ PRO PRVNÍ OZNAČENÍ (močení)

Aby výrobek mohl sloužit k vaší spokojenosti, je nutné na počátku vašeho psa přesvědčit, aby jej označil močí a vytvořil tak žádanou pachovou stopu. V době, kdy váš pes chodí na procházku, jej připněte na vodítko a veďte ho nejkratší cestou k psímu pisoáru. Po cestě k psímu pisoáru zamezte močení svého psa rychlou chůzí, nebo ho vezměte do náruče. Jako nový prvek psí pisoár psa zaujme a vy vyčkejte, až ho pes označí močí. V případě, že pes pisoár neoznačí, oapkujte celý postup později. Jakmile pes označí psí pisoár, řádně ho pochvalte, a odměňte pamlskem. Tento postup opakujte alespoň 5x podle učenlivosti vašeho psa. 

DOPORUČENÍ PRO UMÍSTĚNÍ PSÍHO PISOÁRU

Pes je teritoriální zvíře a je proto vhodné umístit psí pisoáry do rohů jeho teritoria (např. do rohů zahrady), popřípadě další na jeho oblíbená místa. Jestliže chcete ochránit místo, které pes standardně označuje, jako je dětské hřiště, okrasné keře apod., umístěte pisoár cca 1,5–2 m před tímto objektem. Jakmile si pes zafixuje psí pisoár jako místo k močení, můžete postupně psí pisoár přesouvat tam, kde jeho močení nevadí. 

ÚDRŽBA

Psí pisoár je navržen jako bezúdržbový. Nečistěte výrobek žádnými chemickými prostředky. Pokud by došlo k povalení nebo vytržení psího pisoáru, postupujte znovu podle návodu instalace. Po údržbě si nezapomeňte umýt ruce! Jedná se o manufakturní výrobu.

Kategorie: Dřevěné pisoáry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.8 kg
Výrobce: DOG production s.r.o.
Dostupnost: Skladem
860 Kč
Zpět do obchodu