Zpět do obchodu

Registrace

POZOR! První myčka pro psy je v provozu v Brně!

Na konci roku 2018 byl v Brně zahájen provoz první psí myčky v ČR. Myčku najdete v RED BOX parku na Jihlavské ulici a my jsme samozřejmě musli být u toho! A to nejen proto, že u myčky slouží pejskům i 2 psí pisoáry. Hlavně jsme museli vyzkoušet umytí pejska. O Red boxu se dočtete: vyvýšená mycí vana vybavená pískovaným povrchem poskytne pohodlí při mytí Vám i Vašemu psovi. Z nabídky programů na dotykovém displeji můžete využít šampón, kondicionér nebo přípravek proti blechám. Samozřejmostí je také oplach a dva stupně fénování srsti. Celým procesem Vás provedou hlasové instrukce dostupné v mnoha jazycích.

My musíme říct, že dojmy dobré, takže zde naše osobní hodnocení: 

- programy fajn, ovládání celkem intuitivní (i když ve chvíli, kdy se zabýváte programem samozřejmě se Váš pes začne zabývat útěkem z vany),
- zaplatit můžete čímkoliv, nedávejte tam mince a raději zaplaťte mobilem, třeba přes apple pay a tak si ušetříte vhazování mincí,
- vana je opravdu prostorná, neklouže, přesto umývání psa asi není pro staršího člověka, je potřeba určitá zručnost a síla. 

Jestliže jedete někde ze super výletu v lese a máte špinavé auto, koloběžku a psa dohromady, pak RED park je skvělou volbou, jak domů dojít na pohodu čistí!  

Nedalo nám to, nevytvořit si jedno malé video :-) Shlédnout můžete zde: https://www.youtube.com/watch?v=1ZkD38pv8kA

 
 
 
Zpět do obchodu