Zpět do obchodu

Registrace

Zaplnění vytipovaných míst pisoáry

Městská část Brno nás požádal o radu a vytipování 4 oblastí pro umístění psích pisoárů. Jednalo se o park u Janáčkova divadla, park Obilný trh, kde je porodnice, park u Masarykova onkologického ústavu a Kraví horu, která slouží k rekreačnímu vyžití. 

Park u Janáčkova divadla

Zde jsme pisoár umístili poblíž vchodu, kudy do parku projde velké množství pejskařů. Za ideální považujeme, když majitel psího kluka přivede psa na vodítku k pisoáru a nechá ho vykonat potřebu na něj. A pak může s pejskem vyrazit na obhlídku parku :-) 

Betonovy_pisoar_Dunaj_Brno_janacek01  Betonovy_pisoar_Dunaj_Brno_janacek02  Betonovy_pisoar_Dunaj_Brno_janacek03

Kraví hora

Oblíbené místo pro minivýlet parkem až na hvězdárnu, která je opravdu úžasná a můžeme výlet doporučit. Psí pisoár je zde umístěn hned u vchodu do parku u tramvajové smyčky, aby se na něj směrovala pozornost jak pejskařů tak jejich 4nohých miláčků.

Betonovy_pisoar_Dunaj_Brno_Kravak01  

Obilný trh

Park je poblíž historického jádra města a domy okolo mají nádherné prvorepublikové fasády a celý park dýchá moc pěknou atmosférou. V parku je velký prostor vyhrazen pro dětské hřiště. A právě na jeho ochranu je zde umístěný psí pisoár, protože často se jdou venčit psi a děti dohromady :-) 

Betonovy_pisoar_Dunaj_Brno_Obilnak02  Betonovy_pisoar_Dunaj_Brno_Obilnak01

Masarykův onkologický ústav

Ústav původně pojmenovaný Masarykova léčebna „Dům útěchy“ byl slavnostně otevřen 13. ledna 1935. O jeho vznik se kromě Lucie a Jaroslava Bakešových významně zasloužil i tehdejší prezident T. G. Masaryk, a proto také ústav nese jeho jméno. V parku jsou umístěny hned 2 psí pisoáry a to na křížení cest. Jakékoliv křížení cest či pěšin totiž znamená snahu psů o zanechání svého pachu na tomto místě. My jen prakticky využíváme jejich teritoriálního pudu...

Betonovy_pisoar_Dunaj_Brno_onkologie02  Betonovy_pisoar_Dunaj_Brno_onkologie04  Betonovy_pisoar_Dunaj_Brno_onkologie03  Betonovy_pisoar_Dunaj_Brno_onkologie05  Betonovy_pisoar_Dunaj_Brno_onkologie06

 

 

 

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení