Zpět do obchodu

Registrace

Zaplnění vytipovaných míst pisoáry

Městská část Brno nás požádal o radu a vytipování 4 oblastí pro umístění psích pisoárů. Jednalo se o park u Janáčkova divadla, park Obilný trh, kde je porodnice, park u Masarykova onkologického ústavu a Kraví horu, která slouží k rekreačnímu vyžití. 

Park u Janáčkova divadla

Zde jsme pisoár umístili poblíž vchodu, kudy do parku projde velké množství pejskařů. Za ideální považujeme, když majitel psího kluka přivede psa na vodítku k pisoáru a nechá ho vykonat potřebu na něj. A pak může s pejskem vyrazit na obhlídku parku :-) 

Betonovy_pisoar_Dunaj_Brno_janacek01  Betonovy_pisoar_Dunaj_Brno_janacek02  Betonovy_pisoar_Dunaj_Brno_janacek03

Kraví hora

Oblíbené místo pro minivýlet parkem až na hvězdárnu, která je opravdu úžasná a můžeme výlet doporučit. Psí pisoár je zde umístěn hned u vchodu do parku u tramvajové smyčky, aby se na něj směrovala pozornost jak pejskařů tak jejich 4nohých miláčků.

Betonovy_pisoar_Dunaj_Brno_Kravak01  

Obilný trh

Park je poblíž historického jádra města a domy okolo mají nádherné prvorepublikové fasády a celý park dýchá moc pěknou atmosférou. V parku je velký prostor vyhrazen pro dětské hřiště. A právě na jeho ochranu je zde umístěný psí pisoár, protože často se jdou venčit psi a děti dohromady :-) 

Betonovy_pisoar_Dunaj_Brno_Obilnak02  Betonovy_pisoar_Dunaj_Brno_Obilnak01

Masarykův onkologický ústav

Ústav původně pojmenovaný Masarykova léčebna „Dům útěchy“ byl slavnostně otevřen 13. ledna 1935. O jeho vznik se kromě Lucie a Jaroslava Bakešových významně zasloužil i tehdejší prezident T. G. Masaryk, a proto také ústav nese jeho jméno. V parku jsou umístěny hned 2 psí pisoáry a to na křížení cest. Jakékoliv křížení cest či pěšin totiž znamená snahu psů o zanechání svého pachu na tomto místě. My jen prakticky využíváme jejich teritoriálního pudu...

Betonovy_pisoar_Dunaj_Brno_onkologie02  Betonovy_pisoar_Dunaj_Brno_onkologie04  Betonovy_pisoar_Dunaj_Brno_onkologie03  Betonovy_pisoar_Dunaj_Brno_onkologie05  Betonovy_pisoar_Dunaj_Brno_onkologie06

 

 

 

Zpět do obchodu