Zpět do obchodu

Registrace

Psí záchod

Opravdoví psi chtějí opravdovou trávu...

 

 Náš přírodní psí záchod je kousek živého travního koberce a je dodáván našim zákazníkům již v použitelném obalu – eko krabici. Vůně živé trávy zcela přirozeně přitahuje psy a štěňata. Většina psů se naučí používat živou trávu okamžitě. U štěňat je tím fixována i budoucí hygiena na travnaté plochy, které bude mít venku. Použitý přírodní záchod se cca po jednom až dvou týdnech jednoduše vyhodí a proto není nutná žádná větší údržba. Trávu můžete trošku zalít, její 3 cm bal ze zeminy zajišťuje trávě výživu a vlhkost.

 

Neztrácejte čas, energii a peníze na papírové podložky nebo syntetické trávy. Tyto výrobky nejsou vhodné pro životní prostředí a většina psů nemá ponětí, jak je používat. Psi instinktivně chtějí jít na skutečnou trávu! Přírodní tráva přirozeně absorbuje moč a pohlcuje zápach. A až vyjdete se štěnětem ven, bude to pro něj naprosto přirozené, že se na trávu může vyčurat. Zafixujete tedy správný hygienický návyk již v prvních týdnech života štěněte! 

Tráva není ideální jen pro štěňata! Myslíme i na stáří...

Travnatý povrch je ideální také pro starší pejsky. Jejich potřeba venčení se zvyšuje, a i když již nemohou chodit ven tak často, přesto chtějí svoji potřebu vykonávat tak, jak byli léta zvyklí. Již se těžko učí na umělou podložku, jsou vychováni k čistotě a proto potřebují něco, co znají a denně používají. Živá tráva jim přináší možnost úlevy v čase, kdy Vy jste v práci. A Vaši miláčci zůstanou spokojení, že nedělají doma NIC špatného.

Stane se, že dojde ke zdravotního omezení majitele pejska. I v tomto případě je živá tráva řešením, většinou krátkodobým, ale velmi potřebným. A Vy můžete svým miláčkům dopřát travnatý standard, na který jsou zvyklí…

Trávu můžete dostat v papírové krabici, v plastové či pozinkové vaně. Vyberte si, která varinta Vám nejvíce vyhovuje. 

V termínu od 29. července do 11. srpna má firma s trávníky dovolenou a tak ani my vám v tomto termínu nemůžeme travičku poslat. Počítejte prosím při objednávce s tím, děkujeme. 

 

kukyValiskaetnacharlie01_1psi_toaleta_Tabor

Proč používat přírodní záchod?

Je stylový i alternativní... Váš domov je pro Vás a Vašeho mazlíčka bezpečným útočištěm. Čerstvá tráva je přírodní produkt a je rozhodně vhodnou alternativou k jiným systémům psích nočníků z plastu. Existuje mnoho důvodů, ale mezi nejzákladnější patří, že se jedná o přírodní produkt, který dává průchod zvířecím instinktům. Proto i naučení na tento záchod je pro psy snadné. Živá tráva absorbuje moč i neutralizuje pachy. A hlavně není potřeba žádného čištění, protože celý tento záchod je na jedno použití a jako celek se následně vyhodí.

Přírodní záchod je k Vám dodáván týdně či jinak dle výběru, domů, stejně i do hotelů, kanceláří a všude tam, kde se s námi pohybují naši psí společníci. Bohužel tráva je dostupná pouze od dubna do konce října. Přes zimu se tráva nemůže řezat a proto nemůžeme psí záchodky v zimě dodávat.

Máme pro Vás i video s psím záchodem a štěnětem, které musíte vidět! https://www.youtube.com/shorts/E_F1s6yt6d0 

 

Výhody, které použitím přírodního psího záchodu získáte:

pesan Váš přírodní trávník absorbuje moč i zápach a je plně připraven k použití po sundání víka krabice. Již žádné čištění, dezinfikování nebo vyprazdňování odpadních nádob. Každý týden Vám přijde čerstvá tráva pro snadnou výměnu záchodu. Přírodní tráva přirozeně absorbuje moč a pohlcuje její zápach.

pesan Snadná výměna krabici za krabici. Použitý záchod zakryjete víkem a hodíte do koše. Obal i náplň je plně odbouratelná, přírodní záchod neobsahuje žádné neekologické prvky.

pesan Doprava do pohodlí Vašeho domova… U nás si můžete zvolit již při objednávce, jak často chcete dodávat psí záchod a jak dlouho. Když Vám přijde nový psí záchod tak jednoduše otevřete krabici, umístíte ho na určené místo a ten starý vyhodíte! Může být něco jednoduššího? jestliže máte malého pejska, bude Vám stačit výměna jednou za 14 dní, ideální je dát nový záchod každý týden. Víko krabice můžete použít jako ochranu zdi před počuráním a umístit ho na výšku za krabici ke stěně. Expedice od nás probíhá pravidelně každý čtvrtek a v pátek můžete tedy očekávat dodání nového a čerstvého záchodku.

pesan Psí pisoár – pohodlí pro Vaše psí kluky… Do našich psích záchodů můžete pořídit svému psímu klukovi jeho vlastní psí pisoár. Dřevěný pisoár je samostatný produkt a do trávníku se umísťuje pomocí tří trnů. Psí pisoár je z odolného bukového dřeva. Vysoustružený elegantní design z něj tvoří příjemný interiérový doplněk. Díky otvorům v psím pisoáru zůstává vevnitř malé množství moči, které pejskovi vytváří trvalou stopu a láká ho k očurání každý den znovu a znovu. Tím se směruje jeho pozornost na jedno, předem určené místo.  

 

Cena

300560
1300560
prirodni zachod01
 
400 Kč
Detail
Kód: DP2006506
pisoar Kód: DP2001201
plastova vana mala
 
300 Kč
Detail
Kód: DP2006503
plastova vana velka
 
400 Kč
Detail
Kód: DP2006505
4 položek celkem
Zpět do obchodu