Zpět do obchodu

Registrace

Psí pisoár dřevěný HRANOL

Dřevěný psí pisoár hranol je vhodný do městských ploch, psích výběhů či parků. Je dostatečně masivní pro venkovní společné plochy. Vzhledem k jeho rozměru je možné psí pisoár zakotvit do země formou betonového lože. 

1 815 Kč

Psí pisoár dřevěný HRANOL

Kód: DP2001301

Dřevěný psí pisoár hranol je vhodný do městských ploch, psích výběhů či parků. Je dostatečně masivní pro venkovní společné plochy. Vzhledem k jeho rozměru je možné psí pisoár zakotvit do země formou betonového lože. 

Dřevěný psí pisoár hranol

je vysoký 700 mm. Hranol má rozměr 80 x 80 mm. Psí pisoár hranol musí být bez povrchové úpravy, aby psa neodrazoval chemický pach laku. Je vyroben z KVH materiálu nebo smrkového dřeva s designem svislých děr, které zasahují do vnitřního prostoru hranolu. Tímto dochází k zadržení pachu (zbytků moči) i uvnitř výrobku.

Rozměry: 80 x 80 mm, výška 700 mm, váha 5 kg.

Psí pisoár se dodává v celku. Pro jeho umístění na plochu vykopejte díru o rozměrech 25 x 25 cm a hloubce 40 cm nebo větších rozměrech. Psí pisoár postavte na střed a kolmo k okolní ploše a zalijte ho betonem do úrovně 2 cm pod okolní povrch a pod úroveň svislých řezů. POZOR: betonová vrstva musí zůstat minimálně 5 cm pod úrovní země, aby se na ni dala položit vrstva hlíny či písku. Po zatvrdnutí betonu zakryjte horní část betonu zeminou. Míchání betonu si důkladně přečtěte na obalu betonové směsi a postupujte pečlivě podle jeho návodu. Obsah balení psího pisoáru neobsahuje směs pro namíchání betonu.

DOPORUČENÍ PRO PRVNÍ OZNAČENÍ (močení)

Aby výrobek mohl sloužit k vaší spokojenosti, je nutné na počátku vašeho psa přesvědčit, aby jej označil močí a vytvořil tak žádanou pachovou stopu. V době, kdy váš pes chodí na procházku, jej připněte na vodítko a veďte ho nejkratší cestou k psímu pisoáru. Po cestě k psímu pisoáru zamezte močení svého psa rychlou chůzí, nebo ho vezměte do náruče. Jako nový prvek psí pisoár psa zaujme a vy vyčkejte, až ho pes označí močí. V případě, že pes pisoár neoznačí, opakujte celý postup později. Jakmile pes označí psí pisoár, řádně ho pochvalte, a odměňte pamlskem. Tento postup opakujte alespoň 5x podle učenlivosti vašeho psa. 

DOPORUČENÍ PRO UMÍSTĚNÍ PSÍHO PISOÁRU

Pes je teritoriální zvíře a je proto vhodné umístit psí pisoáry do rohů jeho teritoria (např. do rohů psího výběhu). Na veřejném prostranství je vhodné umístit psí pisoár na křižovatky cest a na delších stezkách cca každých 50–100 m podél takové stezky.  

ÚDRŽBA

Psí pisoár je navržen jako bezúdržbový. Nečistěte výrobek žádnými chemickými prostředky. Pokud by došlo k povalení nebo vytržení psího pisoáru, postupujte znovu podle návodu instalace. Po údržbě si nezapomeňte umýt ruce! Jedná se o ruční výrobu.

Kategorie: Dřevěné pisoáry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Výrobce: DOG production s.r.o.
Dostupnost: Skladem
1 815 Kč
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení