Zpět do obchodu

Registrace

Psí pisoár dřevěný HRANOL

Dřevěný psí pisoár hranol je vhodný do městských ploch, psích výběhů či parků. Je dostatečně masivní pro venkovní společné plochy. Vzhledem k jeho rozměru je možné psí pisoár zakotvit do země formou betonového lože. 

1 970 Kč

Psí pisoár dřevěný HRANOL

Kód: DP2001301

Dřevěný psí pisoár hranol je vhodný do městských ploch, psích výběhů či parků. Je dostatečně masivní pro venkovní společné plochy. Vzhledem k jeho rozměru je možné psí pisoár zakotvit do země formou betonového lože. 

Dřevěný psí pisoár hranol

je vysoký 700 mm. Hranol má rozměr 80 x 80 mm. Psí pisoár hranol musí být bez povrchové úpravy, aby psa neodrazoval chemický pach laku. Je vyroben z KVH materiálu nebo smrkového dřeva s designem svislých děr, které zasahují do vnitřního prostoru hranolu. Tímto dochází k zadržení pachu (zbytků moči) i uvnitř výrobku.

Rozměry: 80 x 80 mm, výška 700 mm, váha 5 kg.

Psí pisoár se dodává v celku. Pro jeho umístění na plochu vykopejte díru o rozměrech 25 x 25 cm a hloubce 40 cm nebo větších rozměrech. Psí pisoár postavte na střed a kolmo k okolní ploše a zalijte ho betonem do úrovně 2 cm pod okolní povrch a pod úroveň svislých řezů. POZOR: betonová vrstva musí zůstat minimálně 5 cm pod úrovní země, aby se na ni dala položit vrstva hlíny či písku. Po zatvrdnutí betonu zakryjte horní část betonu zeminou. Míchání betonu si důkladně přečtěte na obalu betonové směsi a postupujte pečlivě podle jeho návodu. Obsah balení psího pisoáru neobsahuje směs pro namíchání betonu.

DOPORUČENÍ PRO PRVNÍ OZNAČENÍ (močení)

Aby výrobek mohl sloužit k vaší spokojenosti, je nutné na počátku vašeho psa přesvědčit, aby jej označil močí a vytvořil tak žádanou pachovou stopu. V době, kdy váš pes chodí na procházku, jej připněte na vodítko a veďte ho nejkratší cestou k psímu pisoáru. Po cestě k psímu pisoáru zamezte močení svého psa rychlou chůzí, nebo ho vezměte do náruče. Jako nový prvek psí pisoár psa zaujme a vy vyčkejte, až ho pes označí močí. V případě, že pes pisoár neoznačí, opakujte celý postup později. Jakmile pes označí psí pisoár, řádně ho pochvalte, a odměňte pamlskem. Tento postup opakujte alespoň 5x podle učenlivosti vašeho psa. 

DOPORUČENÍ PRO UMÍSTĚNÍ PSÍHO PISOÁRU

Pes je teritoriální zvíře a je proto vhodné umístit psí pisoáry do rohů jeho teritoria (např. do rohů psího výběhu). Na veřejném prostranství je vhodné umístit psí pisoár na křižovatky cest a na delších stezkách cca každých 50–100 m podél takové stezky.  

ÚDRŽBA

Psí pisoár je navržen jako bezúdržbový. Nečistěte výrobek žádnými chemickými prostředky. Pokud by došlo k povalení nebo vytržení psího pisoáru, postupujte znovu podle návodu instalace. Po údržbě si nezapomeňte umýt ruce! Jedná se o ruční výrobu.

Kategorie: Dřevěné pisoáry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Výrobce: DOG production s.r.o.
Dostupnost: Skladem
1 970 Kč
Zpět do obchodu