Zpět do obchodu

Registrace

Prezentace psích pisoárů

Prezentaci DOG Production si můžete pohodlně stáhnout zde: DOG_production_prezentace

 

Dnes je zde šance pro změnu!

Psí pisoár je ryze český prvek, který má již své stálé místo ve městech i obcích. Slouží k vymezení místa pro čurání psích kluků. Jedná se o betonový nebo dřevěný patník se systémem odvodu moči. Na systém psího pisoáru vlastní DOG Production s.r.o. evropský patent. Psi jsou teritoriální zvířata a je tedy jejich přirozeností označit močí celé svoje teritorium. Což v praxi pro psy znamená „občurat“ vše, co vidí… Pisoár je pro psy něco, co nemohou minout bez povšimnutí, líbí se jim tvarově i pachově. Proto chtějí na psím pisoáru zanechávat denně svůj pach.

Směrujeme psí čurání na jedno, námi předem určené místo...

Máte pocit, že psí pisoár je zbytečný prvek a je určený jen pro pejskaře? A že je už dost těžké naučit majitele psů uklízet po svých psech a těžko je něčím donutíte, aby se svými psy využívali psí pisoáry? My věříme, že opak je pravdou... Psí pisoár je zde právě jako možnost změny stávajících (zlo)zvyků majitelů psů. Jejich umístěním v parcích a na ulicích dáváme do ruky i nepejskařům možnost, aby vyžadovali po majitelích psů, aby je nenechávali denně občurávat bez povšimnutí doslova cokoliv.

Naším společným cílem je mít naše města a obce čistější a krásnější.

Galerie2_1

Systém pisoáru

V těle psího pisoáru jsou otvory, kterými při počurání psem prostupuje malé množství moči dovnitř. Uvnitř pisoáru je záchytná nádržka, ve které se toto malé množství moči uchová a tím se vytvoří pachová stopa. Protože nedochází působením deště ke ztrátě pachové stopy (tak jako se stane třeba u fasády, která se deštěm omyje), je pro psy tento prvek naprosto neodolatelný nejen tvarově, ale hlavně pachově! Jednoduchý systém vytvoření trvalé pachové stopy je tím, co psí pisoár dělá pro psy ideálním místem pro jejich každodenní a opakované čurání. A to bez další údržby!

system_psich_pisoaru_1

Umístění a použití

Psí pisoár se umístí na předem zvolené místo, které je předem vytipované, aby psům vyhovovalo. Umístit se může pisoár jak na travnaté, tak na pevné podloží. Podle způsobu umístění se zvolí úprava blízkého okolí pisoáru (vysypání pískem, kamínky či osazení trávou). Psí pisoár začne plnit svoji funkci ve chvíli, kdy přijde první pes a označí pisoár svojí močí. Tak jednoduché to opravdu je. Žádná další údržba! Moč se vsákne do povrchu a vytvoří výraznou pachovou stopu. Další procházející pes se automaticky snaží přeznačit pach prvního psa svým pachem a to opakovaně každý den. Při tomto označování dojde i k vniknutí moči otvory v psím pisoáru a tím zůstavá pach uvnitř psího pisoáru uchován.

pejsci

Kam s pisoárem?

Umístěte psí pisoár Jako prvek, který „něco” chrání... Umístěním psího pisoáru v dostatečné vzdálenosti před dětské hřiště, historickou památku či obytný dům, směrujeme pozornost psa na psí pisoár a tím ochráníme zvolený objekt. Umístěním do parků, na ulice, do psí výběhů omezíme ničení prvků městského mobiliáře.

Vytvořte místo pro venční psů a dopřejte komfort jejich majitelům... V husté zástavbě vytvoříme s psím pisoárem jednoduchý kompletní psí záchod. Pisoár bude sloužit k čurání a odpadkový koš s dávkovačem na sáčky slouží majitelům psa.

A máme i něco pro pobavení :-) Jako odměnu, že jste dočetli až sem... 

komiks

 

Zpět do obchodu