Zpět do obchodu

Registrace

Výchova psů

Ideální dárek pro pejskaře!

Seznámení psa s koněm

Máme pro Vás možnost, která se nenaskytne každý den! Je to možnost setkání vašeho pejska s koněm, pod dohledem zkušené výcvikářky Jarmily Slané. Díky ní můžete ukázat svému pejskovi živého koně a váš pes se s ním na pohodu seznámí a uvidí, že se není čeho bát. 

A co nám k tomu Jaru (Jarmila) o sobě a výcviku řekla?  

„Potkáváme na vyjížďkách spoustu pánečků se psy, a tak mě napadlo udělat pro pejskaře tuto úžasnou službu – seznámení psa s koněm. Dříve jsem se věnovala hlavně výcviku psů a vedla svoji soukromou psí školu. Nyní mám svého koně a tak mohu nabídnout něco víc než jen výcvik psa. 

Můj kůň Mango je trpělivý učitel a tak můžeme ukázat těm vašim divochům, jaké je správné psí vychování. Možná se od Manga něco společně naučíte a inspirujeme vás k nějakým novým kouskům a cvikům.“

- Jaru -  

Více informací o této službě najdete zde v odkazu: 

https://www.petrjaru.fun/post/o-chlup-lepsi-zivot-jak-to-vypada-kdyz-se-do-vycviku-psa-vlozi-kun-vlog

 

A co bychom k tomu dodali my? 

Známe Jaru dlouho a vnímáme ji jako kvalitní výcvikářku pro psy (a jak to bývá někdy spíš pro jejich majitele). Věnovala se výcviku služebních psů a převýchově psů problémových a nebezpečných. Jezdili za ní majitelé různých plemen i kříženců zdaleka a společně řešili problémy, které jim denní život přinášel. Tahání na vodítku, štěkání, kousání nebo že jim pes utíká a nedá se přivolat. 

Odstěhovala se do Brna a život nabral jiné obrátky. Vdala se a s manželem vlastní realitní kancelář. Mají navíc společnou vášeň pro koně a právě na společných vyjížďkách potkávali psy. Bohužel ne vždy to je setkání příjemné a přitom je tak SNADNÉ mít hodného a vychovaného psa.

Jaru nabízí nejen setkání psa s koněm, ale také klasické výcvikové hodiny. Ať již samostatné a nebo dlouhodobé lekce. My můžeme její služby doporučit :-) 

Takže za nás palec nahoru a jestli jste z jihu Moravy, doporučujeme neváhat a vyzkoušet její služby. 

- Tým DOG - 

 

 

Cena

1495000
11495000
ZV4 voditko
Novinka
 
149 Kč
Detail
Kód: DP2009101
ZV5 vodítko
Novinka
 
199 Kč
Detail
Kód: DP2009102
Snímek obrazovky 2020 05 17 v 8.29.39
 
220 Kč
Detail
Kód: 299
6 položek celkem
Zpět do obchodu