Zpět do obchodu

Registrace

Výchova psů

Ideální dárek pro pejskaře!

Seznámení psa s koněm

Máme pro Vás možnost, která se nenaskytne každý den! Je to možnost setkání vašeho pejska s koněm, pod dohledem zkušené výcvikářky Jarmily Slané. Díky ní můžete ukázat svému pejskovi živého koně a váš pes se s ním na pohodu seznámí a uvidí, že se není čeho bát. 

A co nám k tomu Jaru (Jarmila) o sobě a výcviku řekla?  

„Potkáváme na vyjížďkách spoustu pánečků se psy, a tak mě napadlo udělat pro pejskaře tuto úžasnou službu – seznámení psa s koněm. Dříve jsem se věnovala hlavně výcviku psů a vedla svoji soukromou psí školu. Nyní mám svého koně a tak mohu nabídnout něco víc než jen výcvik psa. 

Můj kůň Mango je trpělivý učitel a tak můžeme ukázat těm vašim divochům, jaké je správné psí vychování. Možná se od Manga něco společně naučíte a inspirujeme vás k nějakým novým kouskům a cvikům.“

- Jaru -  

Více informací o této službě najdete zde v odkazu: 

https://www.petrjaru.fun/post/o-chlup-lepsi-zivot-jak-to-vypada-kdyz-se-do-vycviku-psa-vlozi-kun-vlog

 

A co bychom k tomu dodali my? 

Známe Jaru dlouho a vnímáme ji jako kvalitní výcvikářku pro psy (a jak to bývá někdy spíš pro jejich majitele). Věnovala se výcviku služebních psů a převýchově psů problémových a nebezpečných. Jezdili za ní majitelé různých plemen i kříženců zdaleka a společně řešili problémy, které jim denní život přinášel. Tahání na vodítku, štěkání, kousání nebo že jim pes utíká a nedá se přivolat. 

Odstěhovala se do Brna a život nabral jiné obrátky. Vdala se a s manželem vlastní realitní kancelář. Mají navíc společnou vášeň pro koně a právě na společných vyjížďkách potkávali psy. Bohužel ne vždy to je setkání příjemné a přitom je tak SNADNÉ mít hodného a vychovaného psa.

Jaru nabízí nejen setkání psa s koněm, ale také klasické výcvikové hodiny. Ať již samostatné a nebo dlouhodobé lekce. My můžeme její služby doporučit :-) 

Takže za nás palec nahoru a jestli jste z jihu Moravy, doporučujeme neváhat a vyzkoušet její služby. 

- Tým DOG - 

 

 

ZV4 voditko
Novinka
 
149 Kč
Detail
Kód: DP2009101
ZV5 vodítko
Novinka
 
199 Kč
Detail
Kód: DP2009102
Snímek obrazovky 2020 05 17 v 8.29.39
 
220 Kč
Detail
Kód: 299
6 položek celkem
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení