Zpět do obchodu

Registrace

Betonový psí pisoár VERONA Bianco solitér

Velmi elegantní novinka mezi psími pisoáry. Atraktivní povrch pisoáru v barvě bílé můžete ideálně sladit s okolní architekturou. Díky jemným kamínkům v odstínech černé nejsou vidět stopy moči psů na pisoáru. 

8 350 Kč

Betonový psí pisoár VERONA Bianco solitér

Kód: DP2001505

Velmi elegantní novinka mezi psími pisoáry. Atraktivní povrch pisoáru v barvě bílé můžete ideálně sladit s okolní architekturou. Díky jemným kamínkům v odstínech černé nejsou vidět stopy moči psů na pisoáru. 

Psí pisoár vymezuje psům místo, které mají označit svojí močí. Využívá teritoriálního pudu psa označit každý den celé svoje území svým pachem. Díky patentovanému systému zůstává po označení psem v pisoáru malé množství moči, které psům vytváří pachovou stopu a tím láká k označení každý další den. Psí pisoár tedy směruje pozornost psa na jedno, předem vymezené místo. Betonový psí pisoár je ideální na veřejném prostranství, protože první pes označí močí pisoár a další se již snaží jeho pach přeznačit a to opakovaně každý den. Jak jednoduché!

NÁVOD NA INSTALACI

Pisoár se skládá z těla pisoáru a vnitřní nádržky na moč, která je již s tělem pisoáru zkompletována. Otvor ve vrchní části psího pisoáru je uzavřen plastovým víčkem. Plastové víčko může být nahrazeno designovým víčkem, na kterém je 3D model psa, právě vykonávajícího „malou“ potřebu. Psí pisoár může být doplněný tyčkou s odpadkovým košem a dávkovačem na sáčky na psí exkrementy a nebo informační cedulí.

Tento psí pisoár se umístěte přímo na volnou a rovnou plochu nebo na rovnou plochu, kterou vytvoříte vykopáním díry o rozměrech 50 x 50 cm nebo průměru 50 cm a hloubce 10 cm. Následně nasypte do díry štěrk nebo písek a zhutněte její povrch do roviny tak, aby vznikla rovina cca 5 cm pod okolním terénem. Psí pisoár na rovnou plochu umístěte. Zapravte okraje do výšky okolního terénu zeminou nebo zasypte štěrkem či pískem. Na horní části je pisoáru otvor, který zaslepíte plastovou záslepkou. Tento otvor slouží pro umístění tyče, na kterou je možné zavěsit například odpadkový koš a dávkovač na sáčky na exkrementy. Další možností je umístění pisoáru do a nebo na dlažbu. Více se dočtete v technickém listu.

Rozměr: průměr 390 mm a výška 598 mm.
Váha: 86 kg.

 

DOPORUČENÍ PRO PRVNÍ OZNAČENÍ (močení)

Protože psi milují nové prvky ve svém teritoriu, většinou ho velice rychle procházející pes označí svojí močí a tím vytvoří pachovou stopu. 

 

DOPORUČENÍ PRO UMÍSTĚNÍ PSÍHO PISOÁRU

Pes je teritoriální zvíře a je proto vhodné umístit psí pisoáry do rohů jeho teritoria, při vstupech do parků, na začátky a konce ulic, popřípadě na křížení cest. Jestliže chcete ochránit místo, které pes standardně označuje, jako je dětské hřiště, okrasné keře apod., umístěte pisoár cca 3 m před tímto objektem.
Betonový psí pisoár se hodí i do husté zástavby, je možné jej instalovat přímo do dlažby a nebo na dlažbu. Je vhodné, aby těsné okolí pisoáru (cca 15 cm) bylo upraveno drenáží, aby nedošlo ke kumulaci nevhodného pachu moče na povrchu chodníku. Ve městech doporučujeme použít již vyčleněné plochy k výsadbě stromů, kde místo stromu se umístí psy pisoár a vznikne tak přirozené místo, určené k venčení psů.

 

ÚDRŽBA

Povrch VERONA Bianco je vymývaný dvouvrstvý beton, odolný proti působení vody a chemickým látkám, mrazuvzdorný. Psí pisoár je navržen jako bezúdržbový. Nečistěte výrobek žádnými chemickými prostředky. Pokud by došlo k povalení nebo vytržení psího pisoáru, postupujte znovu podle návodu instalace. Po údržbě si nezapomeňte umýt ruce! 

 

Stáhněte si tyto dokumenty: 

Betonovy_pisoar_technicky_list

Prohlaseni_o_shode

 

Kategorie: Betonové pisoáry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 86 kg
Výrobce: DOG production s.r.o.
Dostupnost: Na dotaz
8 350 Kč
Zpět do obchodu